سبد سوپر یخچالی پلاتین

معرفی محصول :

اولین بار که نام محصول سوپر یخچالی پلاتین را می شنوید ، حتما در ذهن شما سوالات زیادی تداعی می شود! نام این محصول برگرفته شده از عملکرد یخچال میباشد با این تفاوت که در یخچال مواد غذایی فاسد شدنی قرار میگیرد و در این محصول، مواد غذایی فاسد نشدنی گذاشته می شود.

ویژگی جذاب این محصول مکانیزم متحرک آن میباشد . هنگامی که کاربر درب کابینت را باز میکند قفسه داخل به صورت خودکار به بیرون حرکت کرده و دسترسی به مواد غذایی را راحتر میکند ضمن اینکه یک قفسه بندی نیز روی درب قرار دارد که مخصوص قراردادن مواد غذایی میباشد که به آنها نیاز مکرری داریم. استفاده از درب کابینت برای چیدمان مواد غذایی همیشه مورد تاکید طراحان و کارشناسان کابینت بوده  و از آن به عنوان خلاقیت در طراحی کابینت نام برده میشود.

سوپر یخچالی پلاتین یکی از جذابترین محصولات اکسسوری کابینت میباشد که به آشپزخانه شما شخصیت و مدرنیته میبخشد. شکل هندسی و منحصر به فرد سبدها به همراه استفاده از ریل شیت متال بلبرینگی با عمر به نهایت، دو ویژگی از چندین شاخصه سوپر یخچالی پلاتین می باشد که هر کسی را مجاب به انتخاب این محصول خواهد کرد. ضمنا با استفاده از این محصول میتوانید از فضاهای عمودی آشپزخانه نیز استفاده کنید .

سوپر یخچالی پلاتین در یونیت هایی با عرض 45 تا 60 سانتیمتر و ارتفاع 70 تا 200 سانتیمتر قابل استفاده است . با توجه به اینکه در سوپر یخچالی پلاتین، ریل بندی از دیواره جانبی گرفته شده است ، ارتفاع محصول با ارتفاع کلیه کابینت ها سازگار بوده و برعکس بسیاری از تولیدات ضعیف کارگاهی،  نیازی به رگلاژ ارتفاع ندارد. همچنین وزن قفسه روی درب به وسیله لوله بندی مجزا به یونیت اصلی منتقل شده و سبب افزایش طول عمر و عملکرد عالی محصول می شود. شایان ذکر است که در اکثر نمونه های مشابه داخلی و خارجی این قفسه روی درب نصب می شود که منجر به خرابی لولا های کابینت و از کار افتادن محصول در هفته های اولیه استفاده می شود.

مزایای محصول :

A. از ویژگی های مهم سوپر یخچالی پلاتین نصب ریل بالا به دیوار جانبی یونیت میباشد که این موضوع سبب میشود سوپر یخچالی نیاز به قابلیت ریگلاژ نداشته باشد و به راحتی بتوان ارتفاع یونیت را کم یا زیاد نمود.

B. مهمترین ویژگی سوپر یخچالی پلاتین انتقال وزن قفسه سمت درب، به یونیت اصلی میباشد که به وسیله لولا بندی مجزا انجام شده است.

C. ظاهر زیبا و خاص سبدهای سوپر یخچالی پلاتین یکی دیگر از ویژگی های این محصول میباشد.

D. ریل شیت متال و بلبرینگی سوپر یخچالی پلاتین، با عمری بی نهایت یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های این محصول میباشد.

E. راهنمای قفسه روی درب یکی از جذاب ترین مکانیزم های سوپر یخچالی پلاتین میباشد که باعث حفظ موقعیت قفسه نسبت به درب میشود.

F. در اثبات توانایی و قدرت واحد آبکاری پلاتین، میتوان از آبکاری نردبانی سوپر یخچالی که یک قطعه خاص میباشد نام برد که فقط در نمونه های آلمانی این قابلیت وجود دارد.

 
سوپر یخچالی

سوپر یخچالی

سوپر یخچالی 3،4،5،6 طبقه

سوپر یخچالی 3،4،5،6 طبقه

فیلم آموزش نصب سبد سوپر یخچالی پلاتین

دیگر محصولات این خانواده :

  • سبد